• xXSHIRZADXx@gmail.com
  • تماس با ما: +989396745766
  • ایران، کرمانشاه، شهرک پردیس

آموزش مقدماتی revit در قالب یک پروژه ویلایی

photo_2018-04-02_23-03-19 (2)
4311
کاربران سی جی سنتر

نام ورکشاپ : پروژه ویلایی


نرم افزار ها : رویت


ساعات آموزش : ۲ ساعت


مدرس : خانم طاهری


هزینه دوره : ۲۰ هزار تومان


154
بازدید های ورکشاپ

توضیحات آموزش

از سال ١٩٩٨ که تکنولوژی BIM وارد بحث طراحی معماری شد باعث عبور از تکنولوژی CAD شد ؛ در تمام دنیا پروژه های معماری از سال ٢٠٠٢ رسما با BIM طراحی و زمان بندی شد و در این حوزه نرم افزارهایی شروع به فعالیت کردند ، در راس این نرم افزار ها Revit با بیشترین دقت و کارایی مورد توجه قرار گرفت که در ۳ شاخه Architecture , Structre و MEP مورد استفاده قرار می گیرد و بزرگترین نرم افزار BIM دنیا می باشد .
قدرت این نرم فزار در حوزه مدل سازی پروژه های معماری و طراحی سازه و تاسیسات بر روی مدل معماری انقدر بالاست که در مقایسه با تکنیک قبلی خود یعنی CAD و نرم افزار آن یعنی Autocad می تواند سرعت مراحل طراحی و دقت آن را تا ۱۰ ها برابر بالاتر ببرد و در نتیجه عالی آن در بخش متره و براورد این نرم افزار نشان داده می شود.

در کشور ما نیز طی ۳ سال اخیر این نرم افزار مورد توجه ویژه قرار گرفته و معماران به دنبال یادگیری و استفاده از آن می باشند.

یکی از مطالب بسیار دارای اهمیت در پروژه های اجرایی ، بخش فاز ۲ یا همان نقشه های دارای جزییات اجرایی می باشد که Revit در طی مراحل ترسیم نقشه های فاز ۱ این جزییات را در نظر گرفته تا درپایان زمان زیادی برای خروجی فاز ۲ صرف نشود ، همچنین با توجه به جزییات ترسیم فاز۲ به راحتی و در زمانی کمتر از ۱۰ دقیقه می توان یک پروژه بزرگ را متره و براورد نمود ، در حوزه رندگیری قدرت قابل توجهی ندارد زیرا برای این کار طراحی نشده است و در حال حاضر در دنیا از ترکیب Revit با نرم افزار RealTime به نام Lumion برای بحث رندر و انمیشن پروژه استفاده می شود.

ذکر کنیم که ارتباط Revit با نرم افزار ۳DS Max و رندرگیری در آن مخصوصا از نسخه های ۲۰۱۶ به بعد ۳DS Max بیسار عالی بوده و مدل های منظم و قاعده مندی را در ۳DS Max ارائه می دهد.

لینک خرید آموزش
طراحی سایت
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار